CENB1040A1203F01 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CENB1040A1203F01
  • Производитель
    SL Power Electronics
  • Описание
    Condor D.C. Power Supplies CENB1040A1203F01 RoHS: yes Region: Universal Mounting Style: Desktop Input Voltage Range: 100 VAC to 240 VAC Number of Outputs: 1 Output Power Rating: 40.8 W Output Voltage-Channel 1: 12 V Output Current-Channel 1: 3.4 A DC Output Connector: 2.5 mm Barrel Plug AC Plug included/required: Required Commercial/Medical: Commercial DC Output Cord Length: 1.45 m Efficiency: Level V Series: CENB1040